Dětská péřová peřinka 100x130Dětská peřinka ELEGANCE je vyrobena z vysoce kvalitní sypkoviny FATIMA a prachového peří v poměru 85% prachu a 15% peří. Lze ji vyrobit v barevném provedení modrá, růžová a smetanová viz. vzorník ZDE. Požadovanou ...Dětská péřová peřinka 100x130

Péřový polštář 90x90Polštář CLASSIC je vyroben z kvalitní sypkoviny SULPA a ručně draného husího peří v poměru 25% prachu a 75% peří. Lze ho vyrobit v barevném provedení modrá, světle modrá, růžová, smetanová a s potiskem viz. ...Péřový polštář 90x90

Péřový polštář 70x90Polštář AMBIENTE je vyroben z kvalitní sypkoviny ANDREPA a ručně draného husího poloprachu v poměru 50% prachu a 50% peří. Lze ho vyrobit v barevném provedení modrá, růžová, bíla a s potiskem viz. vzorník ZDE. ...Péřový polštář 70x90

Renovace, výroba a prodej péřových výrobků.

Výroba nových péřových přikrývek a polštářů.


 
Abychom uspokojili každého z Vás, vyrábíme veškeré výrobky ve třech kvalitativních řadách: CLASSIC, AMBIENTE a ELEGANCE. Jednotlivé  kvalitativní řady se od sebe liší, kvalitou použité sypkoviny a kvalitou péřové náplně.

 

Vzorník sypkoviny naleznete ZDE.


CLASSIC - veškeré výrobky v této kvalitativní řadě, jsou vyrobeny ze sypkoviny SULPA (100% bavlna). Sypkovinu Sulpa dodáváme v barvách: růžová, modrá, světle modrá, smetanová a s potiskem. Výrobky jsou plněny ručně draným husím peřím 25% prachu a 75% peří.


AMBIENTE - veškeré výrobky v této kvalitativní řadě, jsou vyrobeny ze středně kvalitní sypkoviny ANDREPA (100% bavlna), v barvách: růžová, modrá, bílá a s potiskem viz. vzorník. Výrobky jsou plněny kvalitním husím poloprachem 50% prachu a 50% peří.

 

ELEGANCE - veškeré výrobky v této kvalitativní řadě, jsou vyrobeny z vysoce kvalitní sypkoviny FATIMA (100% bavlna), v barvách: růžová, modrá a smetanová. Výrobky jsou plněny nejkvalitnějším husím prachem 85% prachu a 15% peří.


Ceník nových výrobků naleznete ke stažení ZDE.


 

Renovace péřových přikrývek a polštářů - čištění peří.


Čištění peří provádíme bez chemických přípravků. Peří je zbaveno prachu, bakterií, roztočů a plísní. Každá zakázka je zvážena, označena a je vždy čistěna samostatně. Z kvalitních sypkovin šijeme veškeré výrobky klasických rozměrů, ale i všech rozměrů dle přání zákazníka. Konečná cena výrobku se skládá z několika částí. V ceně je zahrnuto čištění peří, ušití nové sypkoviny, naplnění péřové náplně a dodaná sypkovina dle výběru, která tvoří nejpodstatnější část ceny. Proto výběru sypkoviny věnujte dostatečnou pozornost. Od kvality se odvíjí životnost a kvalita celého výrobku. Sypkovina se prodává v různých barvách,  potiscích a hlavně v různých kvalitách. Každá má své označení (jméno) např. Andrepa, Fatima, Florisa, Nola atd. a každá má také jinou cenu. Z tohoto důvodu, je nutné vždy sledovat, z jaké sypkoviny bude Váš výrobek vyroben. Nestačí pouze označení např. modrá s potiskem, protože taková existuje ve dvou cenových relacích a hlavně kvalitách.

 

Ceník renovace výrobků naleznete ke stažení ZDE.

 

Svoz a rozvoz zboží.


Po telefonické domluvě zajišťujeme svoz a rozvoz zboží po celé ČR zdarma.

 

Nemocniční a ubytovací zařízení.


Rádi Vám zpracujeme nabídku na vybavení vícelůžkových zařízení. Pro naše velkoodběratele zajišťujeme pravidelný servis na obnovu polštářů a péřových dek.

Přílohy:
CENÍK NOVÝCH PÉŘOVÝCH VÝROBKŮ  CENÍK NOVÝCH PÉŘOVÝCH VÝROBKŮ CENIK_PRACI_II.pdf  CENIK_PRACI_II.pdf