Naše práce

Výroba a prodej nových péřových výrobků

Abychom uspokojili každého z Vás, vyrábíme veškeré výrobky ve třech kvalitativních řadách: CLASSIC, AMBIENTE a ELEGANCE. Jednotlivé kvalitativní řady se od sebe liší kvalitou použité sypkoviny a kvalitou péřové náplně. 

Vzorník sypkoviny naleznete ZDE.
CLASSIC - veškeré výrobky v této kvalitativní řadě jsou vyrobeny ze sypkoviny SULPA (100% bavlna). Sypkovinu Sulpa dodáváme v barvách: růžová, modrá, světle modrá, smetanová a s potiskem. Výrobky jsou plněny ručně draným husím peřím (25% prachu a 75% peří).

AMBIENTE - veškeré výrobky v této kvalitativní řadě jsou vyrobeny ze středně kvalitní sypkoviny ANDREPA (100% bavlna), v barvách: růžová, modrá, bílá a s potiskem viz. vzorník. Výrobky jsou plněny kvalitním husím poloprachem (50% prachu a 50% peří). 

ELEGANCE - veškeré výrobky v této kvalitativní řadě jsou vyrobeny z vysoce kvalitní sypkoviny FATIMA (100% bavlna), v barvách: růžová, modrá a smetanová. Výrobky jsou plněny nejkvalitnějším husím prachem (85% prachu a 15% peří).


Ceník nových výrobků naleznete ke stažení ZDE.

Renovace péřových lůžkovin a čištění peří


Čištění peří provádíme bez chemických přípravků. Peří je zbaveno prachu, bakterií, roztočů a plísní. Každá zakázka je zvážena, označena a je vždy čistěna samostatně. Z kvalitních sypkovin šijeme veškeré výrobky klasických rozměrů, ale i všech rozměrů dle přání zákazníka. Konečná cena výrobku se skládá z několika částí. V ceně je zahrnuto čištění peří, ušití nové sypkoviny, naplnění péřové náplně a dodaná sypkovina dle výběru, která tvoří nejpodstatnější část ceny. Proto výběru sypkoviny věnujte dostatečnou pozornost. Od kvality se odvíjí životnost a kvalita celého výrobku. Sypkovina se prodává v různých barvách,  potiscích a hlavně v různých kvalitách. Každá má své označení (jméno) např. Andrepa, Fatima, Florisa, Nola atd. a každá má také jinou cenu. Z tohoto důvodu, je nutné vždy sledovat, z jaké sypkoviny bude Váš výrobek vyroben. Nestačí pouze označení např. modrá s potiskem, protože taková existuje ve dvou cenových relacích a hlavně kvalitách.

Ceník renovace výrobků naleznete ke stažení ZDE.

Svoz a rozvoz zboží

Po telefonické domluvě zajišťujeme svoz a rozvoz zboží po celé ČR. Dopravu Vám individuálně naceníme.

Nemocniční a ubytovací zařízení

Rádi Vám zpracujeme nabídku na vybavení vícelůžkových zařízení. Pro naše velkoodběratele zajišťujeme pravidelný servis na obnovu polštářů a péřových dek.

Přílohy